Teleskopická selfie tyč MINI černá

Teleskopická selfie tyč se spouští je ideální pomůcka pro nadšence zhotovování mobil selfie fotografií, video deníků, video blogů. Teleskopický držák na selfie - pro všechny možné modely mobilních telefonů, smartphonů. Vhodné pro vytváření selfie, anebo pořizování záběrů z jiné perspektivy, kde můžete být kameramanem i hercem zároveň.
139 Kč
114,87 Kč bez DPH
jsme plátci DPH
KOUPIT
nedostupné
Kód: Selblack-M
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců

Nákup na splátky

Kalkulačky cen: COFIDIS

Pokud vyrážíte na dovolenou, nebo na oslavu, nebo jen na malý výlet, přibalte si s sebou do batohu ruční selfie stativ a udělejte si vlastní selfie foto. Do selfie stativu připevníte fotoaparát, nebo váš mobil a uděláte si fotku kde budete chtít. Focení selfie se v poslední době stalo oblíbenou činností miliónů lidí po celém světě.
Vyfotit selfie je velice snadné. Foťák nebo mobil umístíte do držáku, teleskopickou tyč si podle potřeby prodloužíte, namíříte na sebe a poté už jen stačí stisknout spoušť. Díky Ručnímu selfie stativu budete moci fotit z nejrůznějších úhlů.

  • Připojení přes jack, není třeba připojit smartphone s bluetooth nebo wifi.
  • Není třeba nabíjení.
  • Zapojte kabel do sluchátka konektoru telefonu, pak můžete ovládat mobilní telefon a fotit.
  • Universal pro smartphony.
  • Integrovaná spoušť v rukojeti.
  • délka: složená: 13,8cm, rozložená: 48cm


Kompatibilita: iPhone 4 / 4S / 5 / 5C / 5S / 6G / 6 Plus (pouze pro iOS 5.0.1 nebo vyšší) nebo Android 4.2.2 a vyšší

UPOZORNĚNÍ: Před zakoupením vyzkoušejte kompatibilitu přímo s Vaším přístrojem. Váš mobilní telefon musí podporovat funkci pořizování snímků pomocí tlačítka hlasitosti.

Vypadá to, ze momentálně není žádný náš pracovník on-line. Je proto nutné vyplnit Váš email, abychom Vás mohli kontaktovat.

: