Samsung Galaxy S4 (i9500, i9505, i9506) Hot Pink Premium Flip

Premium pouzdro patří do nejvyššího standartu mezi pouzdry. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, příjemného na dotyk a kvalitního plastu, který ochrání telefon Samsung Galaxy S4 i9500, i9505 od většiny drobných poškození.
80 Kč
66,11 Kč bez DPH
jsme plátci DPH
KOUPIT
nedostupné
Kód: p043
Výrobce: GreenGo
Záruka: 24 měsíců

Nákup na splátky

Kalkulačky cen: COFIDIS
Premium flip pouzdro se řadí do nejvyššího standardu mezi pouzdry. Pouzdro v tmavě růžové barvě je speciálně vyráběné na dané modely mobilních telefonů. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, příjemného na dotyk a kvalitního plastu, který ochrání Váš mobilní telefon Samsung Galaxy S4 i9500i 9505)od většiny drobných poškození. Vnitřní semišové obložení zajišťuje, aby se zabránilo náhodnému poškrábání a další vnitřní výztuhy posílí ochranu proti mechanickému poškození. Výhodou pouzdra Premium je perfektní funkčnost a velká výhoda přímého přístupu k tlačítkům, nabíjecímu konektoru, připojení sluchátek a fotoaparátu. Silný a robustní magnetický uzávěr drží pouzdro před náhodným otevřením. Pouzdro Premium uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Barva: Tmavě růžová/Hot Pink

Vypadá to, ze momentálně není žádný náš pracovník on-line. Je proto nutné vyplnit Váš email, abychom Vás mohli kontaktovat.

: