LED reflektor 20W studená bílá, venkovní

SMD žárovky jsou nejmodernějším a nejúspornějším zdrojem světla v současné době, až s 10x menší spotřebou el. energie, která Vám sníží náklady na spotřebovanou el. energií vydanou na svícení až o 90%.
499 Kč
412,37 Kč bez DPH
jsme plátci DPH
KOUPIT
nedostupné
Kód: R-LED-20W-C
Výrobce: TelOne
Záruka: 24 měsíců

Nákup na splátky

Kalkulačky cen: COFIDIS

Jedná se o novou generaci výkonných a velmi úsporných žárovek s  SMD technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí a šetří zároveň i Vaši peněženku. Životnost použitých  SMD diod v těchto žárovkách je 25 000 až 50 000 hodin a je tedy 25 až 50x delší než u klasických žárovek. Vestavěné  SMD diody mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie, proto jsou úspornější než klasické, halogenové či úsporné žárovky.  SMD žárovky šetří až 90% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou.

výkon - 20W

Počet lumenů - 1800lm

Ekvivalentní lampy - 100W

Počet LED - 1

Typ chipu - EPISTAR

Barva - studená bílá 6000K

Úhel - 180 °

Napětí - 230 V

Životnost - až 50.000h

Stupeň krytí - IP65

Certifikáty - CE, ROHS

Délka kabelu: 30 cm bez vidlice na 230V

LED reflektor 20W studená bílá, venkovní


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, nás neváhejte kontaktovat. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Konstrukční životnost  SMD diod je až 50 000 hodin svitu. Jedna  SMD zářovka se sestává s desítek diod a z řady dalších komponentů. Proto může dojít k poruše, a některá z SMD, více  SMD nebo i celá žárovka přestane svítit. Od nás však máte PLNOU ZÁRUKU: pro vaši jistotu garantujeme 100% záruku během 24 měsíců od zakoupení.

Vypadá to, ze momentálně není žádný náš pracovník on-line. Je proto nutné vyplnit Váš email, abychom Vás mohli kontaktovat.

: