Immax LED+ 174x, T8, 60 cm, studená bílá (9 W, 230 V)

LED zářivka s 174x LED s paticí T8, lze použít místo klasické zářivky. Délka zářivky je 60 cm a není určena do svítidel s bočním vložením zářivky. Ze svítidla vyjměte startér.
190 Kč
157,02 Kč bez DPH
jsme plátci DPH
KOUPIT
Skladem poslední kus
Kód: LED-T8-60-174-C
Výrobce: GWL/Power
Záruka: 36 měsíců

Nákup na splátky

Kalkulačky cen: COFIDIS

LED zářivka s 174x LED s paticí T8, lze použít místo klasické zářivky. Svítivost 950lm. Délka zářivky je 60 cm a není určena do svítidel s bočním vložením zářivky. Ze svítidla vyjměte startér.

Jedná se o novou generaci velmi úsporných a levných LED osvětlení, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí a ušetří zároveň Vaši peněženku. Zaručena velmi dlouhá životnost - až 50 000 hodin. Tyto LED světla mohou plně nahradit klasickou zářivku. Vzhledem k zcela odlišným konstrukčním parametrům, nelze LED zářivky přímo porovnávat s klasickými. LED dioda je obecně více bodová a nerozptyluje světlo jako klasická zářivka. Otázka svítivosti je dána subjektivním vnímáním jednotlivce a konkrétní aplikaci osvětlení (umístění, účel osvětlení apod...).

Konstrukční životnost LED diod je až 50 000 hodin svitu. Jedna LED zářivka se sestává s desítek diod a z řady dalších komponentů. Proto může dojít k poruše, a některá z LED, více LED nebo i celá zářivka přestane svítit. Od nás však máte PLNOU ZÁRUKU: pro vaši jistotu garantujeme 100% záruku během 36 měsíců od zakoupení.

Vypadá to, ze momentálně není žádný náš pracovník on-line. Je proto nutné vyplnit Váš email, abychom Vás mohli kontaktovat.

: